IMG 0037 medium

Dr. Baranyi Edit

• 1976-1980 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona Gimnázium

• 1980-1985 BME, Közlekedésmérnöki Kar

• 1985 Közlekedésmérnöki diploma (No. 54/1985)

• 1990 “Mikroszámítógépes vasúti biztosítóberendezések funkcionális tesztelése” c. doktori értékezés (No. 5037)

egyetemi adjunktus

• H-1111 Budapest Stoczek u.2. St. ép. 118.

• Tel: (36)-1-463-1979

• email: baranyi.edit[kukac]kjk.bme.hu

Nyíregyháza, 1962. február 2.

angol

Munkahelyek és beosztás

• 1985-től Közlekedéstechnikai és szervezési Intézet Közlekedésautomatikai osztályán, jelenleg Közlekedésautomatikai Tanszék

• 1985-től tudományos segédmunkatárs, majd adjunktusi beosztásban.

Vasúti biztosítóberendezések szimulációja GPS alkalmazása a közlekedésben

• Közlekedésautomatika

• Vasúti automatika I.

• Számítástechnika I.

• Számítástechnika II.

• Irányítástechnika I.

• Tarnai G., Baranyi E. : Külsőtéri objektumok szimulációja az RWS-3 rendszerben

(Széchenyi István Közlekedési ás Távközlési Műszaki Főiskola V. Tudományos ülésszak 1987 május 14-16)

• Tarnai, G., E. Baranyi: „Imitirovane vnesnih ustrojtv v sisteme RWS-3” IV. Wissenschaftlich-angewandte Konferenz „Einsatz der elektronischen Rechnermaschinen und Mikroprozessortechnik im Eisenbahnverkehr” Plovdiv, 1987. szeptember pp. 1-3. (orosz nyelven)

• Szelektív fényáramkör BME Oktatási segédlet 1986.

• Baranyi E., G. Rácz, B. Sághi: Application of simulation systems in planning and training of railway operation. In: Formal Methods for Railway Operation and Control Systems. Proc. of Symposium FORMS2003. L'Harmattan, Budapest, 2003.